lactina double 2

MEDELA- Lactina Medeli

W naszej Poradni funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu przydatnego podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka.

GŁOGÓW ul. Garncarska 23 - 25

Profesjonalna ochrona laktacji. Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm. Odwzorowuje dwufazowy przebieg funkcji ssania dziecka (fazę stymulacji wypływu pokarmu i fazę głębokiego ssania). Dzięki temu odciąga więcej mleka w krótszym czasie.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:


- Skuteczne rozwiązanie problemu potwierdzone u 85% mam - Szybkie i efektywne odciąganie potwierdzone u 90% mam
- Bezbolesne odciąganie pokarmu potwierdzone u 95% mam
- Dwufazowy sposób odciągania
- Wyświetlacz i pokrętło precyzyjnego ustawienia siły ssania
- Akcesoria do odciągania ręcznego
- Pamięć ustawienia rytmu i siły ssania
- Alarm, zegar i wyświetlacz czasu odciągania
- Nakładka masująca
- Możliwość regulacji lejka
- Zasilanie bateryjne i sieciowe
- Akcesoria do przechowywania pokarmu
- Torba na laktator

Wypożyczenie laktatora na zapisy bezpłatnie

Lactina to odciągacz elektryczny uznany za jeden z najlepszych na całym świecie. Idealny do użytku szpitalnego i systemu wypożyczalni. Cicha i bezwibracyjna praca to jego ogromne zalety. Zaprojektowany tak, że mleko nie może dostać się do środka. Wyposażany w specjalne zestawy osobiste Lactaset, które same w sobie mogą stanowić odciągacze ręczne. Pełna regulacja siły ssania oraz rytm naśladujący naturalny rytm ssania dziecka jako standard odciągaczy elektrycznych i bateryjno-sieciowych.

Korzyści:
skorzystasz z najbardziej profesjonalnego laktatora MEDEL Lactina Medeli na rynku zaoszczędzisz na zakupu (ze sprzętu korzystasz przez kilka miesięcy - łatwiej i taniej jest go pożyczyć) korzystając z profesjonalnegio i bezawaryjnego lakatrora oszczędzasz czas w przypadku nieudanego karmienia masz mozliowść jego zwrotu.

Warunki wypożyczenia laktatora:
osobisty do spisania umowy zakupienie końcówki jałowej indywidulnej, którą można nabyć na miejscu laktatory firmy Medela Laktina I doba -8 zł do każdego laktatora należy dokupić 
jednorazowy osobisty koszt zestawu 20 zł

CHUSTY-DO KUPIENIA LUB WYPOZYCZENIA
Chusta nie tylko przypomina miłe chwile w brzuszku, ale daje też ukojenie i poczucie bezpieczeństwa a bezpieczeństwo to jedna z podstawowych potrzeb noworodka. Noszone dzieci są wtulone w rodzica, mają pewność, że rodzice są blisko i pomogą w każdej sytuacji. Delikatny ruch w trakcie noszenia w chuście stymuluje błędnik, dzieci mniej płaczą, rzadziej maja kolki, rodzice lepiej je rozumieją. I do tego mają obie ręce wolne!

CO NA WARSZTATACH?
Cel zajęć: każdy uczestnik otrzymuje wiedzę na temat zdrowego noszenia, co najmniej raz poprawnie zawiązuje w chuście lalkę lub dziecko, oraz otrzymuje ewentualne wskazówki nad czym musi popracować, aby wiązanie było idealne. Cena za wypożyczenie 2 zł doba- kupno nowej chusty -70 zł